Karetkované popruhy v metráži

Karetkované popruhy ručně tkané ze 100% stálobarevné bavlny, dodávané v roli, bez zakončení (pouze zajištěné proti párání). Po dohodě je možné objednat si je v jakékoliv délce od 50 cm do 100 metrů. 

Vlastnosti výrobku

 • Použití popruhu
  Karetkovaný popruh je poměrně silný, můžete jej použít jako volně vázaný opasek, zajímavé ucho k tašce, doplněk ke kostýmu, apod.
 • Šířka volitelná mezi 2 a 5 cm
  Pokud to bude možné upravím podle zvolené šířky Vámi vybraný vzor, příp. vymyslím podobný (ne každý vzor jde přizpůsobit).
 • Délka volitelná mezi 50 cm a 100 metry
  U delších popruhů už bych musela osnovu navazovat a to by nebylo pěkné. Občas je příze navazovaná už z výroby, může se tak stát, že na popruhu nějaký ten uzlík bude, ale nebude jich 20 vedle sebe.
 • Tkanina o síle 4 mm vyrobena ze 100% bavlny
  Použitá balvlněná příze je česaná a mercerovaná, výrobku dodává krásné barvy, hedvábný lesk i dlouhou životnost a navíc se velmi snadno udržuje, protože se může prát i klasicky v pračce.
 • Zakončení popruhu
  Zakončení nabízím dvojí - buď konce prošiju na stroji a ustřihnu nebo zbývající osnovu jen zauzlíkuju a nechám třásně. Konkrétně se domluvíme až spolu budeme řešit vybraný vzor a barvy v něm.
 • Vzor a barvy dle Vašeho výběru
  Po přijetí objednávky Vám pošlu krátký dotazníček, abychom si vše ujasnili než se pustím do výroby Vašeho popruhu.

tkané na karetkách

originální vzory

100% bavlna

barvy na přání

může do pračky

Vzory a barvy na výběr


Objednávka

od 900 Kč

Uvedená cena je za celý jeden metr, pokud potřebujete méně nebo více, uveďte to do poznámky k nákupu a vyberte platbu bankovním převodem, objednávku uhradíte až se domluvíme.

Pro výběr šířky klikněte na tlačítko.