Vzory pro tkaní na karetkách

Tato nabídka je určena pro ty, kteří techniku tkaní na karetkách již ovládají a umí ve vzorech číst, jelikož vzorníky obsahují pouze základní nápovědu k navádění osnovy. Jestliže se chcete karetkování naučit, doporučuji kreativní sadu s podrobným foto návodem nebo individuální kurz tkaní.

Vzorníky jsou k dispozici ve dvou velikostech (25 nebo 50 vzorů) a ve formě vázané brožurky nebo PDF souboru. Všechny vzory v nich jsem osobně vyzkoušela a proto mohu zaručit, že se při správném použití karetek a dodržení směru otáčení opravdu tvoří.

 

Vázaný vzorník je tištěný na kvalitní papír, o který se nemusíte bát ani když Vám při tkaní venku na zahradě trochu zmokne nebo když si ho omylem polijete 🙂 Pokud zvolíte vzorníček v PDF souboru, pošlu Vám jen na e-mail uvedený v objednávce. Ušetříte tím korunky, přírodní zdroje i čas, protože ho budete mít doma mnohem rychleji.

Vzorníčky jsem pro Vás připravila ve dvou velikostech, obě jsou přitom vhodné pro začátečníky i pokročilé, jelikož obsahují celou škálu vzorů rozdělených na snadné, středně těžké a složité. V menším najdete 25 vzorů pro tkaní na 12, 16, 20, 24 a 28 karetkách. Ve velkém celých 50 vzorů pro 10 až 30 karetek, o zábavu tak budete mít postaráno.

POZOR  -  JEDNOTLIVÉ VZORY SE V OBOU SOUBORECH OPAKUJÍ

Tištěný vzorník - objednávka

od 500 Kč

Pro výběr varianty klikněte na tlačítko, počet lze změnit přímo v nákupním košíku.

Vzorníky v PDF - objednávka

Cena 400 / 600 Kč. Vzorníček Vám přijde automaticky na e-mail, a to ihned po uhrazení objednávky.

kreativní sada

tkaní na karetkách

originální vzory

tištěná brožurka

PDF soubor