Zdravím Vás,

jmenuji se Eva Vaculíková a jsem tkadlena.

Pocházím z Chrudimi, kde jsem vystudovala management obchodu. Vždy mě ale více bavilo pracovat rukama.

Babička mě kdysi učila vyšívat, háčkovat i plést a já vždycky zírala, jak se obyčejné klubíčko mění v něco hezkého. Proto jsem ani chvilku neváhala, když se mi naskytla možnost zúčastnit se komplexního kurzu ručního tkaní.

Během kurzu jsem tkaní naprosto propadla a dnes si bez něj neumím představit už ani den. Ve své domácí dílně vyrábím doplňky jako jsou opasky, vodítky, obojky, tašky a batůžky, šály a kapucové šály, ale i popruhy na kytary a foťáky.

Baví mě zkoušet neobvyklé kombinace a objevovat přírodní materiály. Tvořím podle své fantazie i podle té Vaší (na zakázku). Výrobky prodávám na živo i přes internet, v Čechách i v zahraničí. Povídám o tkaní a předvádím ho na nejrůznějších akcích, kde mívám i dílničky pro děti. Tvořím kreativní sady, díky kterým si výrobek utkáte sami. Vedu kurzy pro děti i dospělé.

Termíny aktuálně vypsaných kurzů najdete na této stránce. Osobně se můžeme potkat zde.

Pokud máte zájem se se mnou spojit nebo potkat, kontaktujte mě. Ráda Vás poznám, přijedu předvádět tkaní na Vaší akci, uspořádám u Vás workshop pro děti i dospělé, dílničku nebo cokoliv jiného společně vymyslíme.

Děkuji za Váš čas a přeji Vám krásný prosluněný den,

Vaše tkadlenka