Vzory pro tkaní na karetkách

Tato nabídka je určena pro ty, kteří techniku tkaní na karetkách již ovládají a umí ve vzorech číst. Jestliže se chcete karetkování naučit, doporučuji zakoupit kreativní sadu s podrobným foto návodem nebo navštívit individuální kurz tkaní.

Všechny vzory v souboru jsem osobně vyzkoušela a ručím za to, že se při správném použití karetek a dodržení směru otáčení opravdu tvoří. Vzorníky obsahují základní nápovědu k navádění osnovy.

Podrobnosti ke vzorníkům

  • Tištěný vzorník
    Vázaný do brožurky a tištěný na kvalitní papír, o který se nemusíte bát, a to ani když Vám při tkaní venku na zahradě trochu zmokne nebo když si ho omylem polijete svou ranní kávou 🙂
  • Elektronický vzorník
    Druhou možností je PDF soubor, který Vám pošlu na e-mail uvedený v objednávce. Doma ho tak budete mít mnohem rychleji a ještě navíc tím ušetříte korunky i přírodní zdroje.
  • Dvě velikosti vzorníku
    Oba vzorníky obsahují celou škálu vzorů rozdělených na snadné, středně těžké a složité, jsou tedy vhodné pro začátečníky i pokročilé. V menším najdete 25 vzorů pro tkaní na 12, 16, 20, 24 a 28 karetkách. Ve velkém je celých 50 vzorů pro 10 až 30 karetek, o zábavu tedy budete mít na nějakou dobu postaráno.

POZOR - Vzory se v obou souborech opakují, jestliže již máte malý, získáte nákupem velkého pouze 25 nových vzorů, nikoliv 50.

kreativní sada

tkaní na karetkách

originální vzory

tištěná brožurka

PDF soubor

Tištěný vzorník - objednávka

od 500 Kč

Pro výběr varianty klikněte na tlačítko.


Vzorník v PDF - objednávka

od 400 Kč

Pro výběr varianty klikněte na tlačítko.